Schedule

Wk 1 FIELD January 24, 2019
8:40 PM #1 Gold vs. Copas
8:40 PM #2 Crimson vs. Costa FC
8:40 PM #3 Team 24 v Crouch Potatoes
8:40 PM #4 MU 2015 v Frogs FC
9:35 PM #1 FSA vs. Street Team
9:35 PM #2 Black vs. Fusion
9:35 PM #3 WC United v Tsunami
9:35 PM #4 Spoken Cloth v Club Agulias

Wk 2 FIELD January 24, 2019
8:40 PM #1 Gold v Fusion
8:40 PM #2 Black v Street
8:40 PM #3 Team 24 v Frogs FC
8:40 PM #4 MU 2015 v Tsunami
9:35 PM #1 FSA v Costa FC
9:35 PM #2 Crimson v Copas
9:35 PM #3 WC United v Club Aguilas
9:35 PM #4 Spoken Cloth v Crouch Potatoes

Wk 3 FIELD February 21, 2019
8:40 PM #1 FSA v Copas FC
8:40 PM #2 Crimson v Fusion
8:40 PM #3 WC United v Spoken Cloth
8:40 PM #4 Frogs FC v Diablo Valley United
9:35 PM #1 Gold v Black
9:35 PM #2 Costa FC v Street
9:35 PM #3 Team 24 v Tsunmai
9:35 PM #4 MU 2015 v Tapo Ultimo

Wk 4 FIELD March 14, 2019
8:40 PM #1 Gold v Street
8:40 PM #2 Copas FC v Costa FC
8:40 PM #3 Tsunami v Frogs FC
8:40 PM #4 MU 2015 v Spoken Cloth
9:35 PM #1 FSA v Fusion
9:35 PM #2 Crimson v Black
9:35 PM #3 WC United v Diablo Valley United
9:35 PM #4 Team 24 v Tapo Ultimo

Wk 5 FIELD March 21, 2019
8:40 PM #1 FSA v Black
8:40 PM #2 Crimson v Gold
8:40 PM #3 Team 24 v Spoken Cloth
8:40 PM #4 Tsunami v Diablo Valley United
9:35 PM #1 Fusion v Costa FC
9:35 PM #2 Copas FC v Street
9:35 PM #3 Tapo Ultimo v Frogs FC
9:35 PM #4 MU 2015 v WC United

 

Wk 6 FIELD Tues - April 23 (HF#4 & #2)
8:45 PM #1 FSA v Gold - HF#2
8:45 PM #2 Crimson v Black - HF#2
9:10 PM #1 Copas FC v Fusion - HF#4
Wk 6 FIELD Thurs - April 25 (HF#3)
9:10 PM #1 Spoken Cloth v Frogs FC
9:10 PM #2 Tapo Ultimo v Tsunami
9:10 PM #3 Street v Diablo Valley United
9:10 PM #4 Team 24 v WC United
Wk 7 FIELD Tues - April 30th (HF #2/ #4)
8:45 PM HF#2 FSA v Crimson
8:45 PM HF#2 Fusion v Gold
9:10 PM HF#4 Black v Copas FC
Wk 7 FIELD Thurs - May 2nd (HF #2/#3)
9:10 PM HF#2 Tapo Ultimo v Diablo Valley United
9:10 PM HF#3 Spoken Cloth v Tsunami
9:10 PM HF#3 Team 24 v Street
9:10 PM HF#3 WC United v Frogs FC
Wk 8 FIELD Tues - May 7th (Willow Pass #4)
8:10 PM #1 Gold v Black
8:10 PM #2 Copas FC v Crimson
9:05 PM #1 FSA v Fusion
Wk 8 FIELD Thurs - May 9th (HF#3)
9:10 PM #1 Team 24 v Tapo Ultimo
9:10 PM #2 WC United v Spoken Cloth
9:10 PM #3 Frogs FC v Tsunami
9:10 PM #4 Diablo Valley United v Street
Wk 9 FIELD Thurs - May 16th (HF#1/2)
8:30 PM HF#2 Champ: #1 Crimson vs #4 Gold
8:30 PM HF#2 Champ: #2 Black vs #3 FSA
8:30 PM HF#1 Div One: #1 WC United vs #4 Spoken Cloth
8:30 PM HF#1 Div One: #2 Tapo Ultimo vs #3 Team 24
9:10 PM HF#2 Champ: Championship
9:10 PM HF#2 Champ: Consolation
9:10 PM HF#1 Div One: Championship
9:10 PM HF#1 Div One: Consolation